טיפים לזוגיות, טיפים לאושר, טיפים לאהבה, טיפים לסקס, טיפים שמוסיפים פלפל וחיוכים!
בואו לבקר אותנודברו איתנו

טיפים בקטנה


טיפים לזוגיות, טיפים לאושר, טיפים לאהבה, טיפים לסקס, טיפים שמוסיפים פלפל וחיוכים!טעויות שגברים עושים אחרי סקס

נראה לך שהכל היה בסדר בסקס ובכל זאת לא שמעת ממנה? אתה חושב שהכל הלך ממש טוב, השקעת בה, היא הגיע לאורגזמה (או לפחות הייתה משכנעת מאד) אז למה היא לא רוצה להמשיך בקשר איתך? כנראה שנפלת על אחת משלושת הטעויות בטיפ הזה.

קרא עוד

סרטון - לנשק בצורה יצירתית

סרטון קצר אבל בהחלט שווה: למבוגרים, המנוסים שפחות מתנשקים - הוא מזכיר מה לא כדאי לשכוח בדרך אל הנשיקה ולמה כל כך אהבנו להתנשק...

לצעירים שביננו, דרך נפלאה ללמוד מה לא לעשות ועל מה לא כדאי לוותר.

צפו ותהנו!

קרא עוד

האם סקס הכרחי?

סקס, סקס ואם לא סקס - אז מין... למה זה טוב בכלל? מה היתרונות בסקס (מעבר לקירבה ולחיזוק האינטימיות)? רשימה חלקית, משעשעת אך בהחלט מבוססת על המציאות - מצאנו, שיפרנו ומגישים לכם בחשק רב.

קרא עוד

אל תיקחו את הסקס ברצינות רבה מדי

שפיכה מוקדמת – אחד הנושאים הכי מדוברים, "כואבים" מטרידים... כשזה קורה התסכול עשוי להיות גדול, לשני בני הזוג. נכון, יש פתרונות ויש עזרים טקטיים, אבל כידוע... הכל מתחיל מהראש.

קרא עוד

טיפים לזירוז שפיכה

יש גברים הסובלים משפיכה מעוכבת, האחות הפחות מדוברת של השפיכה המהירה.

אם זה מתסכל אותך או את בן/בת הזוג - יש מה לעשות!

קרא עוד

טיפ לזריקת אנרגיה

טיפ לזריקת אנרגיה

ושוב הגיע הערב ושוב אתם מותשים. העבודה, הילדים, הלחץ, לחץ לחץ... הפעם לא נציע לכם לוותר על העניין וללכת לישון, כי יש לנו רעיון שיפעל כמו זריקת אנרגיה, מחר תלכו לישון מוקדם, אבל הלילה... עוד ארוך!

קרא עוד

טיפים להפגת השיעמום

משעמם לכם בסקס? כל פעם זה כמעט אותו דבר? כבר לא מרגש? 3 רעיונות מצויינים שכל זוג שנאבק בשעמום יכול לאמץ (או לפחות אחד מהם)

קרא עוד