מדריך אביזרי מין, מדריך סקס, מדריך ויברטורים, ספר אביזרי מין,
בואו לבקר אותנודברו איתנו

צעצוע של סיפוק

גלול לפרטי מוצר

צעצוע של סיפוק
צעצוע של סיפוק
צעצוע של סיפוק
ספר דיגיטלי

הספר ברשימת רבי המכר של מוסף "הארץ"! לרכישה בפורמט דיגיטלי

הדבר הנפלא בחיים הוא, שלאורך כל חיינו ניתנת בידינו הזכות להתפתח.

אז למה לא להתפתח לכיוונים המעניינים?

"צעצוע של סיפוק" - רב מכר! המדריך הראשון והיחיד בעברית, המקיף בצורה מקצועית את עולם צעצועי המין.

סיגל צוקר ואריק סגל, מזמינים אותך לצאת למסע סקסי, הרפתקני, מלא עניין ומידע - כי החיים יפים והכי שווה ליהנות. אפילו יותר. עולם צעצועי המין הוא רחב הרבה יותר מכפי שנדמה לך, הוא כולל בתוכו היסטוריה מרתקת, מגוון חומרים, סגנונות ואפשרויות להעצים את חיי המין - לבד וביחד.

הגיע הזמן להכיר עולם שלם של צעצועים; מהסוג הנמכר ביותר, הקלאסי, ועד הקינקי ביותר, עתיקים ועתידניים, צעצועים לשימוש לבד: לגבר, לאישה או לשימוש בזוגות מכל צבעי הקשת. מצעצועים דיסקרטיים וקומפקטיים ועד מכונות של ממש.

כולל המלצות מהנסיון כמובן. עוד במדריך תגלו את הסודות השמורים של החשק, איך לבחור נכון ולקנות חכם, איך להאריך את ימיו של הצעצוע שרכשת וגם... איזה צעצועי מין יש לך כבר בבית.

לכל אורך המדריך מפוזרים בנדיבות טיפים שימושיים ויצירתיים, שיהיה לך קשה להבין איך הסתדרת בלעדיהם עד כה.

לרכישה בפורמט הדיגיטלי המועדף עליכם

המדריך ניתן לרכישה במגוון פורמטים, מתאים למכשירים: טאבלטים, סמארטפונים, win8 ועוד.

ביקורת יעל צין

התעניינתי בספר הזה כהשלמה לכל ספרי הז'אנר הרומנטי-ארוטי שאני אוהבת לקרוא.

אומרים סקס מוכר, סקס זה חלק בלתי נפרד מחיינו ואינטימיות זה דבר כיף, מענג וכל כך טבעי.

אחרי שחרשתי על שלל הספרים המוצעים בשוק הישראלי הכוללים ספרות ישראלית ומתורגמת, ולאחר שמרובם אכן נהניתי נראה לי מאוד טבעי לסקור את הספר 'צעצוע של סיפוק' של הצמד סיגל צוקר ואריק סגל.

למה? כי 'צעצוע של סיפוק' מרכז בתוכו את החיים האמיתיים והסודות מחדר המיטות.

כיצד עושה זאת? פשוט מביא עובדות, לעיתים מונחים, הולך אחורה וסוקר את ההיסטוריה. אין מבוכה ואין אי נעימות.

אם פעם צמד המילים צעצועי מין או פנטזיות מיניות היו נשארים בחדרי חדרים או גרוע מכך אצל האדם בראשו, לבדו, כעת מוכחים הכותבים שהמודעות הכרחית, חשובה ומתגמלת. יש מלא אביזרים שעוזרים לעונג, לשני המינים. אין זה מילון מונחים ברמה היבשה שלו אך גם אין פה סיפר בעל התחלה-אמצע-סוף.

זהו מדריך מאוד מקיף שמצאתי אותו מעניין ומעורר. בפתיח הספר מבטיחים לקורא להבין: איך אפשר לגוון בלי להחליף בן/בת זוג או כיצד לבחור אביזר מין, לשחק ולחקור, מהו מין חיובי. חשוב לא פחות, מסבירים על האפשרויות הרבות לקבלת עונג.

הספר מכיל בתוכו טיפים רבים ועל הדרך שצף המידע בונה בקורא ביטחון עצמי ומתהלך על קרקע יציבה גם עבור האנשים שופעי ביטחון ומיניות ובפרט עבור אלו שאינם מסוגלים לדבר על הנושאים בצורה ישירה או גלויה, למכונסים יותר.

הספר מכיל שמונה פרקים ואלו מחולקים לתתי נושאים בצורה מקיפה ומדויקת. המחברים בוחרים להתחיל בהיסטוריה בפרק שנקרא 'מבראשית ועד העונג הבא'. הפרק כתוב בצורה יבשה ואותי באופן אישי זה לא עניין והאמת?, שגם לא חידש לי כל כך. החל מפרק זה המידע זרם ברצף. גם הפעם ישנן עובדות, מחקרים אך אלו נכתבו בצורה מושכת ושולבו שם עצות. למשל על צעצועי מין והמבחר עצום הקיים מחומרים שונים, פועלים על חלקים שונים ושהשימוש בהם שונה.

בפרק חמש ישנו תת נושא הנקרא: 'שש שאלות שכל אחד צריך לשאול את עצמו לפני שהוא רוכש ויברטור" – מעניין, כי תמיד הסתכלתי את צעצוע-מין הזה כמשהו מאוד פשטני, לא נתתי את הדעת לכך שיש מגוון. לעולם לא ביקרתי בחנות סקס או ראיתי סרטים כחולים לשם הריגוש. נחשפתי לנושא בכמות מצומצמת בסרטים ובספרים. אך כשהחלו הספרים הארוטיים לצוף בספרות אצלנו המודעות עלתה אך לא הייתה הבנה, הדברים התקבלו כפי שהם. קראתי את הסיפורים פרי דמיונם של המחבר/ת לצד התנהגות מינית קיימת, למשל בספרים פגשתי לראשונה יחסים של BDSM על שלל האביזרים.

ספר זה אינו נוגע ספציפי בהתנהגות מסוימת אלא נותן מכלול. מקיף את כל מה שיש לתחום להציע לאדם. נשים אינן קהל היעד הבלעדי, גם גברים ימצאו אותו מעשיר שכן צריך שניים לטנגו. אלו שלא רוצים לרקוד בשניים יכולים למצוא פתרונות מענגים לביצוע סולו.

הספר כולל תמונות, יש כאלה שיתכן ויחושו אי נעימות מלראות את המוצר עצמו. הרי לקרוא על כך ולראות אלו שני דברים שונים אך אני חושבת שזה מוסיף המון, מחבר את המילים למעשים בצורה מושכלת יותר, מובנת יותר.

הספר מבטיח שלאחר קריאתו שהידע של הקורא יעלה, צודקים,זה אכן קרה והשניים עושים זאת בצורה מאוד מקצועית. תוכן העניינים מסודר בצורה כה ברורה כך שאין הכרח לקרוא מיד, בצורה שוטפת את כל הספר ולהיות מוצפים במידע.

כל קורא יכול להתמקד בנושא/נושאים המעניינים אותו, להתפתח יחד עם הספר ולקבל מידע והטיפים. חשוב לציין שהטיפים אינם רק בעניין של צעצועי מין אלא גם מתמקדים באקט עצמו, בתנוחות בעת הביצוע.

קריאה מהנה, יעל

ביקורת של שרה חן (רחמיאל)

קצת על מחברי הספר: סיגל צוקר היא מדריכה ומאמנת בתחום הזוגיות והמיניות, מעבירה סדנאות בתחום מין ומיניות, נשיות, זוגיות ומנחה מפגשים עם אוריינטציה חושנית ומשעשעת. אריק סגל הוא עובד סוציאלי בעל תואר שני בעבודה סוציאלית מנחה מפגשים ויועץ ומטפל בנושאי גבריות ומיניות. הם זוג בחיים ובעלי "כחול" המרכז למיניות וזוגיות.

הספר הזה נכתב על סמך הידע והניסיון שלהם מעבודתם ב"כחול," מפגשים וסיפורים ועל סמך התנסות אישית.

"אנשים מזדקנים כשהם מפסיקים לשחק בצעצועים ולא משנה באיזה צעצועים."

כשמו כן הוא זהו ספר מקיף וממצה על תחום צעצועי המין.

כיצד לבחור ולהשתמש באביזרי מין, לשחק ולחקור ביחד או לבד ולקיים יחסי מין מדהימים מבלי להחליף בן/בת זוג.

לגוון ולהכניס עוד אפשרויות לחיי המין השגרתיים, איך להתענג ולהינות יותר זמן, מה חשוב לדעת לפני שמתחילים.

הספר לוקח אותנו למסע סקסי מלא עניין ומידע על אביזרי וצעצועי המין הקיימים.

מהנמכר ביותר הפשוט והקלאסי ועד הקינקי ביותר, מהעתיקים ועד ימינו. הוא כולל הסטורייה מרתקת מהצעצוע הראשון {וויברטור חשמלי שהומצא בשנת 1880!}, מגוון חומרים, סגנונות ואפשרויות להעצמת חיי המין- לבד וביחד. מצעצועים דיסקרטיים וקומפקטיים שיכולים להיכנס בכל תיק קטן ועד צעצועים גדולים ומושקעים יותר. צעצועים לשימוש אישי לאשה וגם לגבר וגם לשימוש זוגי. טיפים לשימור וגיוון החשק. צעצועים לעיסוק במשחקי שליטה- BDSM.

כאן יש פרק שלם לגיוון האינטימיות ולהכנסת ריגוש וחשק לשגרת הסקס הידועה. יש איזכור לגבי צעצועים שנתקלנו בהם ב"חמישים גוונים של אפור." טיפים לבחירת צעצוע נכון, הטיפול בצעצוע לשמירת איכותו לאורך זמן וגם הארות לגבי צעצועי מין שישנם בכל בית פשוט מבחינת עשה לעצמך צעצוע מהקיים בביתך.

יש פרק משעשע על מה עדיף: גבר או צעצוע? "המטרה היחידה של הצעצוע היא לענג את האשה. צעצוע הוא רק בצד הנותן, לא אכפת לו מההנאה שלו והוא לעולם לא יזרז אותך. הוא נמצא פה רק בשבילך, למענך, בקצב שאת אוהבת ובעוצמה שמתאימה לך." ספר שנותן הצצה לדברים שיעמיקו ויקרבו את הרגשת האינטימיות בין בני זוג. ככל שנכיר, נתנסה ונחווה כך גבולות המיניות שלנו יתרחבו לעולם מרתק ומעשיר יותר. "צעצועים זו דרך נהדרת לשמור על מפלס החיוכים והריגושים, להכניס חוויות חדשות ולהעצים את האינטימיות הזוגית." זהו ספר לזוגות שמוכנים להשקיע בכדי להשיג מין חושני ואינטימי, נהדר יותר, ולהפוך את חיי האהבה ביניהם להרבה יותר. "מיניות זה אינסטינקט בסיסי. לעשות אהבה זו אומנות."

אני ממליצה על המדריך המקיף והמפורט. קריאה מהנה!!

אתר נוריתא

מין ועישונים: עמרי חורש בכתבה על ספרי ההדרכה הכי מוזרים

אם יצא לכם להיתקל בספרים שמבטיחים לשנות את חייכם - מדיאטה, דרך פתרונות שאמורים לרפד את חשבון הבנק ועד ההבטחה לעשות אתכם אנשים טובים יותר, אתם לא לבד. שוק ספרי ההדרכה מתרחב ובהתאמה רואים אור גם לא מעט כותרים יוצאי דופן. פרוטקציה, מין או סמים? שאלו אותם כיצד

לקריאת הכתבה לחצו כאן

מוצרים נילווים

סרטים למתחילים

קופון סקס

פנטזיות - למבוגרים בלבד