מאמרים, סקס, אביזרי, מין, אינטימיות, חנות, חנויות אורגזמה, שפיכה, מהירה, ויברטור, דילדו, טבעת, זיקפה, רטט, גבר, גברים, אורגזמה, הנאה
בואו לבקר אותנודברו איתנו

הכל על טבעות לגבר, לחיזוק הזיקפה ולהנאה גדולה יותר - נפלא בזוג

אריק סגל

טבעות לגבר נפוצות ביותר גם כצעצוע זוגי. הן מעוררות את התשוקה, שומרות על זקפה קשה יותר וארוכה יותר - והאורגזמה שחווים איתה היא עוצמתית יותר. מידע שחשוב לדעת על טבעות לגברים.

אחד מהצעצועים הזוגיים הטובים ביותר הם טבעות זקפה לפין. ולמה זוגי? כי היא מאפשרת משחק ארוך יותר וחלקן מותאמות במיוחד לשימוש זוגי כך שגם האישה נהנית וחשה ברטט או בחיכוך על הדגדגן בעת החדירה.

טבעות זקפה רוטטות הן מהנות, סקסיות ומביאות תחושות מענגות רבות לשני השותפים. טבעות זקפה בסיסיות מיועדות לעכב שפיכה של גבר כאשר הן מונחות בבסיס פין זקוף ותוך כדי כך מביאות לזקפה חזקה יותר, חלקן מעוטרות בתוספות החל בזיזי סיליקון וכלה בכדורי מתכת להגברת החיכוך וההנאה. המפורסם בטבעות הרוטטות הוא השפן הרוטט שפרק שלם בסדרה "סקס והעיר הגדולה" הוקדש לו.
טבעות פין רוטטות מוסיפות לו יתרון חרוץ. סוג זה של טבעת פין רוטטת מוסיפה עונג על ידי שהיא הופכת את הפין של השותף שלך לרוטט כמו ויברטור ובה בעת מסייעת לזקפה שלו להיות ארוכה וחזקה יותר. מודלים אחרים שמים כדורים במקומות אסטרטגיים בכדי לגרות את הדגדגן בזמן שהפין חודר לפות, בדיוק כמו הטבעת הקלאסית. התפקוד המשולש הזה עושה את האקט לארוך יותר ומענג הרבה יותר. גבר לא צריך לחדור לאישה כל הזמן בכדי להסב לה עונג. בתנוחה מיסיונרית, ודאו שאתם מחבקים אחד את השני קרוב ככל האפשר.
טבעות זקפה רגילות הן טבעות פין אשר מונחות על בסיס הפין/אשכים אשר מונעות בעדינות זרימת דם מה שמביא ליותר עובי, קשיות ארוכה יותר, ועיכוב בשפיכה.
ישנן דרכים שונות ללבוש טבעות פין. דרך אחת ללבוש ולהסיר את טבעת הפין שלך היא בעודו רפוי. אנו ממליצים גם למרוח

חומר סיכה על הפין לפני הכנסה, במיוחד כשלובשים את הטבעת בזמן שהפין זקוף. מרח סיכה על הפין שלך והכנס בעדינות את הטבעת עד שורש הפין. רצועות פין הן מענגות וסקסיות למראה אבל לתקופות זמן ארוכות הן עלולות לגרום לתאונה. מומלץ לא ללבוש טבעות פין למשך של יותר מ-15 דקות. צריך לציין שטבעת פין של מתחילים צריכה להיות מתכווננת וקלה להסרה. אם אתה חש אי נוחות, הסר אותה. שקול להשיג טבעת בסיסית למתחילים.
ישנן טבעות כפולות אשר לובשים את הטבעת הראשונה מסביב לאשכים ואת הטבעת השניה בבסיס ויש טבעות עור אשר הכי כדאי לשים אותם מסביב לאשכים.

יש מגוון גדול של טבעות פין, עם שלט, עם ביצת רטט, אתם מוזמנים לראות את כולן כאן.

טבעות פין עשויות בדרך כלל מג'לי, גומי, עור או חומרים דמויי-חיים אחרים כמו סייבר סקין או סיליקון, אבל יש גם טבעות כאלה ממתכת. לתוספת ויבראציה טבעת זוגית לשון הרכה היא טבעת פין נהדרת. נקה תמיד את טבעת הפין שלך! קונדום הוא אידיאלי לשימוש מתחת לטבעת, חשוב לשטוף את טבעת הפין לאחר כל שימוש.

ניקוי ואחסון טבעות פין מחומרים ריאליסטיים (קראו כאן על מגוון החומרים) הן עדינות יותר מצעצועי מין אחרים. טיפול מתמיד הוא הכרח בגלל החומרים הריאליסטיים. חומרים אלו כוללים סיליקון וסייבר סקין. הקפד לקרוא את הוראות היצרן לניקוי ואחזקה הכלולות במוצר שלך. אנו ממליצים לנקות את טבעת הפין שלך עם מטליות לחיטוי אביזרים או מטלית עדינה, מים חמימים וסבון אנטי בקטריאלי. הנח לטבעות העשויות מחומר ריאליסטי להתייבש לחלוטין לפני מריחה נדיבה של עמילן תירס (קורנפלור) בכדי שהיא תישאר רכה ולא דביקה. שמור את הטבעת מרטיבות או לחות. שמור על צעצועי מין אולטרא-ריאליסטיים מקרני השמש. בכדי לנקות ג'לי או חומרים נקבוביים אחרים (גומי, עור ופלסטיק רך) – אנו ממליצים לנקות את סוגי צעצועים אלו על ידי ניגוב במטלית מהולה בסבון ומים חמימים.

אל תחמיצו - כנסו כאן לסרטון מדליק על טבעות לגבר

 

  • טבעות לגבר לחיזוק זיקפה והנאה.